BVC'86

Bergse volleybal club 1986

Speelschema 2019-2020



BVC 2

6e

klasse

heren mix













Dag

Datum

Thuis

uit

inspelen

aanvang

scheids

zaal

plaats

Donderdag

03-10-2019

V.C. 't aogje

BVC2






Donderdag

31-10-2019

Olympus 69

BVC2

20.00

20.15


Kannebuis

Halsteren

Maandag

11-11-2019

BVC 2

Set up Mix1

20.15

20.30


Gageldonk

BoZ

Donderdag

21-11-19

Vip (-H)

BVC 2

20.45

21.00


Gymzaal nieuwbouw Breda school

Breda

Maandag

25-11-2019

BVC 2

Rowi HR4

20.15

20.30


Gageldonk

BoZ

Maandag

09-12-2019

VCG 2

BVC 2

20.45

21.00


Dongemond college

Raam.veer

Woensdag

18-12-2019

Zandberg 3

BVC 2

19.30

19.45


Gemeenshuis Zandberg

Breda

Dinsdag

14-01-2020

Psk kaszub

BVC 2

21.00

21.15


Sportcentrum Breda

Breda

Maandag

20-01-2020

BVC 2

V.C.'taogje

20.15

20.30


Gageldonk

Boz

Maandag

17-02-2020

BVC 1

Olympus 69

20.15

20.30


Gageldonk

BoZ

Maandag

09-03-2020

Set up mix 1

BVC 2

19.45

20.00


Drielinden

Prinsenbeek

Maandag

16-03-2020

BVC 2

Vip (-H)

20.15

20.30


Gageldonk

BoZ

Dinsdag

31-03-2020

Rowi HR4

BVC 2

20.15

20.30


De Gong

Etten-Leur

Maandag

06-04-2020

BVC 2

VCG 2

20.15

20.30


Gageldonk

BoZ

Maandag

20-04-2020

Zandberg 3

BVC 2

20.15

20.30


Gageldonk

BoZ

Maandag

11-05-2020

BVC 2

PSK Kaszub

20.15

20.30


Gageldonk

BoZ
































































































































































































































































































Speelschema 2017 - 2018




BVC1













Dag

Datum

Thuis

Uit

Tijd

Zaal

Scheids

Uitslag

Maandag

02-10-2017

FC VCG Voko

BVC1

20.30

R.donksveer


20-11-17

Maandag

09-10-2017

BVC1

de Burgst 3

20.00

Gageldonk

Jan

1 - 3

Maandag

23-10-2017

BVC1

Rowi 3

20.00

Gageldonk

Wim

2 - 2

Maandag

20-11-2017

FC VCG Voko

BVC1

20.30

R.donksveer


2 - 2

Vrijdag

24-11-2017

Blauw Wit 1

BVC1

20.45

d'n Dijck R.daal


3 - 1

Donderdag

30-11-2017

Makkeluk Zat

BVC1

20.45

Oosterhout


3 - 1

Vrijdag

15-12-2017

SDC 1

BVC1

20.15

Klundert


23-03-2018

Maandag

18-12-2017

BVC1

Nispen sport

20.00

Gageldonk

Rianne

3 - 1

Maandag

15-01-2018

BVC1

Zandberg 3

20.00

Gageldonk

Wim

2 - 2

Maandag

22-01-2018

BVC1

FC VCG Voko

20.00

Gageldonk

Zwager Jan

30-03-2018

Maandag

29-01-2018

de Burgst 3

BVC1

20.00

Breda


3 - 1

Donderdag

22-02-2018

Rowi 3

BVC1

21.45

Etten-Leur


29-03-2018

Vrijdag

23-03-2018

SDC  1

BVC1

20.15

Klundert


1 - 3

Maandag

26-03-2018

BVC1

Blauw Wit 1

20.00

Gageldonk

Zwager Jan Ad

1 - 3

Donderdag

29-03-2018

Rowi 3

BVC1

21.45

Etten-Leur


0 - 4

Maandag

09-04-2018

BVC1

Makkeluk Zat

20.00

Gageldonk

Jan

1 - 3

Maandag

16-04-2018

BVC1

SDC 1

20.00

Gageldonk

Wim

3 - 1

Maandag

30-04-2018

BVC1

FC VCG Voko

20.00

Gageldonk

Zwager Jan Ad

4 - 0

Maandag

14-05-2018

Nispen Sport

BVC1

20.20

Nispen


1 - 3

Woensdag

30-05-2018

Zandberg 3

BVC1

19.15

Breda






























BVC2













Dag

Datum

Thuis

Uit

Tijd

Zaal

Scheids

Uitslag

Maandag

02-10-2017

BVC3

BVC2

20.00

Gageldonk

Jacques

1 - 4

Donderdag

26-10-2017

Olympus

BVC2

20.00

Kannebuis


2 - 3

Donderdag

23-11-2017

Diomedon

BVC2

20.30

Cromwiel


0 - 5

Maandag

04-12-2017

BVC2

Olympus

20.00

Gageldonk

Huub

4 - 1

Maandag

22-01-2018

BVC2

BVC3

20.00

Gageldonk

Ton

09-04-18

Maandag

05-02-2018

BVC2

Diomedon

20.00

Gageldonk

Patrick

2 - 3

Maandag

26-02-2018

BVC2

BVC3

20.00

Gageldonk

Jacques

4 - 1

Donderdag

15-03-2018

Olympus

BVC2

20.00

Kannebuis


3 - 2

Maandag

09-04-2018

BVC2

BVC3

20.00

Gageldonk

Ton

28-05-2018

Maandag

7-05-2018

BVC2

Diomedon

20.00

Gageldonk

Eric

4 - 1

Maandag

28-05-2018

BVC2

BVC3

20.00

Gageldong

Ton

3 - 2




































BVC3













Dag

Datum

Thuis

Uit

Tijd

Zaal

Scheids

Uitslag

Maandag

02-10-2017

BVC3

BVC2

20.00

Gageldonk

Jacques

1 - 4

Donderdag

09-11-2017

Diomedon

BVC3

20.30

Cromwiel


0 - 5

Maandag

20-11-2017

BVC3

Olympus

20.00

Gageldonk


1 - 4

Maandag

11-12-2017

BVC3

Diomedon

20.00

Gageldonk

Martin

12-3-18

Donderdag

11-01-2018

Olympus

BVC3

20.00

Kannebuis


3 - 2

Maandag

22-01-2018

BVC2

BVC3

20.00

Gageldonk

Ton

09-04-18

Maandag

26-02-2018

BVC2

BVC3

20.00

Gageldonk

Rien

4 - 1

Maandag

05-03-2018

BVC3

Olympus

20.00

Gageldonk

Jacques

0 - 5

Maandag

12-03-2018

BVC3

Diomedon

20.00

Gageldonk

Martin

3 - 2

Donderdag

22-03-2018

Diomedon

BVC3

20.30

Cromwiel


2 - 3

Maandag

09-04-2018

BVC2

BVC3

20.00

Gageldonk

Ton

28-05-2018

Maandag

28-05-2018

BVC2

BVC3

20.00

Gageldonk

Ton

3 - 2











































2016

BVC 1


2017












Dag

Datum

Thuis

Uit

Tijd

Zaal

Scheids

Uitslag









Maandag

03 Okt

BVC 1

de Burgst 3

20:00

Gageldonk

Sjors

3 - 1

Donderdag

13 Okt

Gavoc'10

BVC 1

20:00

de Steiger


1 - 3

Maandag

31 Okt

BVC 1

Hovoc 3

20:00

Gageldonk

Wim

2 - 2

Maandag

14 Nov

BVC 1

ROWI 3

20:00

Gageldonk

Ad

2 - 2

Maandag

21 Nov

BVC 1

Makkeluk Zat

20:00

Gageldonk

Rien

2 - 2

Maandag

28 Nov

Fier

BVC 1

21:00

Eerste Rith


0 - 4

Woensdag

14 Dec

Zandberg 3

BVC 1

19:15

Zandberg


2 - 2

Maandag

19 Dec

BVC 1

AKS

20:00

Gageldonk


Verzet 20-03

Vrijdag

13 Jan

SDC 1

BVC 1

20.15

De Niervaert


0 - 4

Maandag

23 Jan

de Burgst 3

BVC 1

20:00

Haagse Beemden


Verzet 08-05

Maandag

30 Jan

BVC 1

Gavoc'10

20:00

Gageldonk

Martin

3 - 1

Maandag

20 Feb

Hovoc H3

BVC 1

20:00

de Parrestee


4 - 0

Maandag

6 Mrt

BVC 1

SDC 1

20:00

Gageldonk

Wim

2 - 2

Donderdag

16 Mrt

ROWI 3

BVC 1

21:00

Het Turfschip


3 - 1

Maandag

20 Mrt

BVC1

AKS

20.00

Gageldonk

Ad

4 - 0

Donderdag

30 Mrt

Makkeluk Zat

BVC 1

20:45

Lievenshove


Verzet 18-05

Maandag

03 Apr

BVC 1

Fier

20:00

Gageldonk

Wim

2 - 2

Maandag

10 Apr

BVC 1

Zandberg 3

20:00

Gageldonk

Wim

3 - 1

Maandag

8 Mei

de Burgst 3

BVC 1

20.45

Haagse Beenden


2 - 2

Donderdag

11 Mei

AKS

BVC 1

20:00

Bress


0 - 4

Donderdag

18-Mei

Makkeluk Zat

BVC 1

20.45

Lievenshove


1 - 3
















46 ptn




BVC 3






Dag

Datum

Thuis

Uit

Tijd

Zaal

Scheids

Uitslag









Maandag

03 Okt

BVC 3

Olympus

20.00

Gageldonk


Afgelast

Maandag

17 Okt

BVC 3

BVC 4

20.00

Gageldonk

Koen

1 - 4

Maandag

31 Okt

BVC 5

BVC 3

20.00

Gageldonk

Heleen

1 - 4

Maandag

7 Nov

BVC 4

BVC 3

20.00

Gageldonk

Rob

5 -0

Maandag

21 Nov

BVC 3

BVC 5

20.00

Gageldonk

Koos

2 - 3

Donderdag

8 Dec

Diomedon

BVC 3

20.30

Cromwiel


5 - 0

Donderdag

12 jan

BVC 3

Olympus

19.45

Kannebuis


1 - 4

Maandag

16 Jan

BVC 3

Diomedon

20.00

Gageldonk

Martin

1 - 4

Maandag

23 Jan

BVC 5

BVC 3

20.00

Gageldonk

Rien

1 - 4

Donderdag

2 Feb

Olympus

BVC 3

19.45

Kannebuis


Afgelast

Donderdag

9 Feb

Diomedon

BVC 3

20.30

Cromwiel


3 - 2

Donderdag

16 Feb

Olympus

BVC 3

19.45

Kannebuis


4 - 1

Maandag

20 Mrt

BVC 3

BVC 4

20.00

Gageldonk

Koen

0 - 5

Maandag

27 Mrt

BVC 4

BVC 3

20.00

Gageldonk

Rob

4 - 1

Donderdag

20 Apr

Olympus

BVC 3

19.45

Kannebuis

Inhaal wedst.

3 - 2

Maandag

10 Apr

BVC 3

BVC 5

20.00

Gageldonk

Koos


Maandag

24 Apr

BVC 3

Diomedon

20.00

Gageldonk

Martin


Maandag

8 Mei

Olympus

BVC 3

19.45

Gageldonk

Heleen

1 - 4




























BVC 4






Dag

Datum

Thuis

Uit

Tijd

Zaal

Scheids

Uitslag









Maandag

10 Okt

BVC 4

BVC 5

20.00

Gageldonk

Ton

5 - 0

Maandag

17 Okt

BVC 3

BVC 4

20.00

Gageldonk

Koen

1 - 4

Donderdag

3 Nov

Olympus

BVC 4

19.45

Kannebuis


4 - 1

Maandag

7 Nov

BVC 4

BVC 3

20.00

Gageldonk

Rob

5 - 0

Donderdag

17 Nov

Diomedon

BVC 4

20.30

Cromwiel


2 - 3

Maandag

28 Nov

BVC 4

BVC 5

20.00

Gageldonk

Rien

4 - 1

Donderdag

15 Dec

Diomedon

BVC 4

20.30

Cromwiel


4 - 1

Maandag

19 Dec

BVC 5

BVC 4

20.00

Gageldonk

Jacques

3 - 2

Maandag

9 Jan

BVC 4

Olympus

20.00

Gageldonk

Huub

0 - 5

Maandag

6 Feb

BVC 5

BVC 4

20.00

Gageldonk

Michel

1 - 4

Donderdag

23 Feb

Olympus

BVC 4

19.45

Kannebuis


5 - 0

Maandag

6 Mrt

BVC 4

Olympus

20.00

Gageldonk

Ton

1 - 4

Maandag

13 Mrt

BVC 4

Diomedon

20.00

Gageldonk

Jan

5 - 0

Maandag

20 Mrt

BVC 3

BVC 4

20.00

Gageldonk

Koen

0 - 5

Maandag

27 Mrt

BVC 4

BVC 3

20.00

Gageldonk

Rob

4 - 1

Maandag

1 Mei

BVC 4

Diomedon

20.00

Gageldonk

Huub

3 - 2




























BVC 5






Dag

Datum

Thuis

Uit

Tijd

Zaal

Scheids

Uitslag









Maandag

10 Okt

BVC 4

BVC 5

20.00

Gageldonk

Ton

5 - 0

Donderdag

20 Okt

Diomedon

BVC 5

20.30

Cromwiel


4 - 1

Maandag

31 Okt

BVC 5

BVC 3

20.00

Gageldonk

Heleen

1 - 4

Maandag

14 Nov

BVC 5

Olympus

20.00

Gageldonk

Jacques

1 - 4

Maandag

21 Nov

BVC 3

BVC 5

20.00

Gageldonk

Koos

2 - 3

Maandag

28 Nov

BVC 4

BVC 5

20.00

Gageldonk

Rien

4 - 1

Maandag

12 Dec

BVC 5

Olympus

20.00

Gageldonk

Huub

0 - 5

Maandag

19 Dec

BVC 5

BVC 4

20.00

Gageldonk

Jacques

3 - 2

Donderdag

19 Jan

Olympus

BVC 5

19.45

Kannebuis


Afgelast

Maandag

23 Jan

BVC 5

BVC 3

20.00

Gageldonk

Rien

1 - 4

Maandag

6 Feb

BVC 5

BVC4

20.00

Gageldonk

Michel

1 - 4

Maandag

20 Feb

BVC 5

Diomedon

20.00

Gageldonk

Martin

0 - 5

Donderdag

16 Mrt

Olympus

BVC 5

19.45

Kannebuis


Afgelast

Donderdag

23 Mrt

Diomedon

BVC 5

20.30

Cromwiel


3 - 2

Donderdag

30 Mrt

Olympus

BVC 5

19.45

Kannebuis

inhaal wedst.

3 - 2

Maandag

3 Apr

BVC 5

Diomedon

20.00

Gageldonk

Ton


Maandag

10 Apr

BVC 3

BVC 5

20.00

Gageldonk

Koos


Donderdag

1 Jun

Olympus

BVC 5

19.45

Kannebuis


3 - 2